Wyposażenie

Tawerna u Jermaka

Tawerna stanowi szkoleniowo-gastronomiczne zaplecze przystani wodniackiej. Dwupoziomowy budynek przypomina wywróconą łódź, co nadaje mu żeglarskiego charakteru. W odróżnieniu od istniejących już na terenie gminy lokali serwujących potrawy regionalne, postawiliśmy na kuchnię egzotyczną. Szef kuchni - rodowity Nepalczyk - posiada certyfikaty szefa kuchni japońskiej, tajskiej, hinduskiej, arabskiej, europejskiej i chińskiej, co gwarantuje, że serwowane w tawernie egzotyczne potrawy będą najwyższej jakości. Potrafi jednak również gotować znakomite potrawy europejskie a ostatnio specjalizuje się w tradycyjnych potrawach Polski.
Na pietrze znajduje się pomieszczenie idealne dla prowadzenia szkoleń, prezentacji i pokazów na ok 30-40 osób.

 

Domki letniskowe
Oferujemy noclegi w domkach letniskowych o wysokim standardzie. Każdy domek to wygodne miejsce na każdą pogodę dla 4-5 osób. W domku znajduje się salonik z kominkiem, balkon, łazienka, kuchnia, TV, radio, pełne wyposażenie kuchenne i grill.

 

Camping:
Ogrodzony i oświetlony camping położony jest nad samym brzegiem jeziora Lubie, w otoczeniu lasów Pojezierza Drawskiego. Do dyspozycji gości oddajemy całodobowy, strzeżony parking, boisko do piłki siatkowej, miejsce piknikowe, wyznaczone ogniska, plac zabaw dla dzieci, czystą plażę z pomostem, przystań wędkarską, zasilanie oraz natryski i toalety.

 

Plaża z pomostami
Na terenie przystani znajduje się czysta plaża z pływającymi pomostami.

 

Miejsce przeznaczone do wypoczynku
Na terenie przystani znajduje się boisko do siatki plażowej, oraz mini plac zabaw dla dzieci. Krzewy i drzewa owocowe, oraz wszechobecna zieleń, szum wody i odgłosy ptactwa wodnego pozwalają odetchnąć od miejskiego zgiełku.

 

Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Nasze niezatapialne canoe są idealne na okoliczne rzeki i jeziora. Nadają się zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy na tych terenach znajdą dla siebie wymarzone szlaki wodne - od spokojnych wód po trudniejsze trasy rzeką Drawą. Nasz sprzęt to połączenie jakości z wygodą i komfortem. Za niewielkie opłaty wypożyczamy canoe, dowozimy je na miejsce, uczymy obsługi, a także organizujemy pełne przygód spływy.

Wypożyczamy również jachty. Na ten sezon przygotowaliśmy kilka otwarto pokładowych jednostek jak np.: Omegi oraz jachty kabinowe. A dla młodszych wielbicieli żagli Optymisty i Cadety. Wypożyczenie jachtu wiąże się z koniecznością posiadania i okazania patentu, ale dla gości bez uprawnień żeglarskich zapewniamy wykwalifikowanego instruktora. Polecamy krotka szkółkę dla dzieci - to może być początek wielkiej przygody z żaglami na cale życie.
Wędkarzom oferujemy na Lubie i inne wody kilka łódek wędkarskich wraz z transportem.

 

Nasz nadjeziorny grill
Nowy, wyjątkowy element infrastruktury, który wprowadzamy w życie od tego sezonu. Nad samym jeziorem można zamówić grillowane frykasy przygotowywane na bieżąco przez naszego kucharza. Zapraszamy do skorzystania z tej oferty.

 

Parking
Dla naszych gości zapewniamy miejsce na oświetlonym i całodobowo strzeżonym parkingu.

Polski