Dla wędkarzy

Ogromne klenie, certy, jazie, sumy to atrakcja dla rzecznych wędkarzy. Na rozlewiskach traficie na leszcze, płocie, wielkie szczupaki oraz piękne okonie. Jeziora to przede wszystkim wielki leszcz oraz płoć - można pokusić się o bicie rekordów. Latem dobrze bierze okoń. Tych, co potrafią wytrwale szukać, zaskoczą wielkie garbusy. Rzeki i jeziora nagrodzą nocnych łowców kapitalnym węgorzem.

 


TRAPERKA WĘDKARSKA

Dla tych, którzy zdecydują się na taką formę spędzania wakacji, mamy do dyspozycji nasze canoe - to łódki idealnie nadające się do tego celu. Z łatwością pomieszczą dwie dorosłe osoby, ich bagaże, namiot, wędki. Wygodne ławeczki pozwolą spędzić długie godziny na wodzie. Ich konstrukcja pozwala na ciche manewrowanie - nie skrzypią żadne dulki, lekkie wiosło nie stuka w dno lub burty. Jest to idealna jednostka do połowów na płytkich, przybrzeżnych łowiskach. Doradzimy gdzie należy się udać aby skutecznie łowić i nacieszyć się ciszą oraz urokami naszych okolic. Do dyspozycji gości są niemal nieograniczone możliwości wyboru łowisk - kilkadziesiąt mniejszych i kilka wielkich jezior. Część z nich jest połączona rzekami i potokami. Drawa stanowi największą z nich i jednocześnie najbardziej atrakcyjne łowisko.


ZORGANIZOWANE WYPRAWY I ZAWODY WĘDKARSKIE

To oferta dla grup wędkarzy, którzy z pewnością docenią klimat wspólnych połowów i towarzyską nutkę rywalizacji.

Nocleg w domkach 4 - 6 osobowych: 50 zł/os
Nocleg we własnym namiocie: 20 zł/os
Łodzie: 50 zł/dobę
Nęcenie łowisk: 45 zł/łowisko/dzień nęcenia
Transport do 8 osób: 2 zł/km
Wyżywienie: 55 zł/dobę

1) Spływ wędkarski Drawą - dwudniowa impreza dla minimum 8 osób. Cena 159 zł/os. Cena obejmuje zakwaterowanie w namiotach, transport oraz łódki.

2) Weekendowe łowy węgorzowe - dwu i półdniowa impreza w Gudowie, dla grup min 4 osób (piątek wieczór - niedziela). Cena 199zł. Cena obejmuje zakwaterowanie w domkach, transport wodą na zanęcone wcześniej łowiska, wcześniejsze, trzykrotne nęcenie filetami wybranych łowisk na jeziorze.

3) Zasiadka na leszcza - dwu i półdniowa impreza w Gudowie, dla grup min 4 osób (piątek wieczór - niedziela). Cena 189zł. Cena obejmuje zakwaterowanie w domkach, wynajem łodzi, wcześniejsze nęcenie wybranych łowisk.

4) Rodzinny weekend wędkarza - impreza dla rodzin. Łódź i zanęcone łowiska gwarantujemy dla wędkarza. Rowerowa wycieczka na grzyby i jagody oraz wycieczka po jeziorze ucieszy pozostałych członków rodziny. Oferujemy także zakwaterowanie i pełne wyżywienie. Cena indywidualna.

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i zorganizujemy również inne formy aktywnego wypoczynku wędkarskiego.

 


 

Do zobaczenia na rybach!
Polski